fbpx

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

2009 yılında iddialardan arındırılmış fakat başarı ve sürekli gelişime odaklanmış bir çalışma anlayışıyla yıllar sonra Greenwich Medya’yı ortaya çıkaracak olan hikayemiz başladı. Bizler, bir reklam ajansında olması gereken bütün özellikleri özgün bir üslupla yeniden yorumluyoruz.

  • Strateji Oluşturma ve Marka Danışmanlığı
  • Görsel Tasarım
  • Medya Satın Alma
  • Web Tasarım ve UI & UX Optimizasyonu
  • İçerik Pazarlama
  • Dijital Reklam
  • Seo Analiz ve Danışmanlık
  • Tv & Reklam Prodüksiyon
  • Sosyal Medya Yönetimi

Yola çıktığımız nokta çok uzaklarda kalmış olsa da, bir an olsun başlangıç noktasındaki heyecanımızı unutmadık. İşte bu heyecanın ve gelişim sürecinin en olgun ve en profesyonel meyvesi olan Greenwich Medya’da müşterilerimiz için bütünleşik ve 360 derece bir hizmet anlayışını benimsedik.

Bu serüven devam ederken bir çok tanımlamayı yeniden yaptık. Müşterilerimizin değişen talep ve istekleri doğrultusunda trendleri takip ederek, müşteri beklentileri ile aynı süratte değişime ayak uydurmayı görev edindik.

Dijitalleşen dünyamızın bizlere sunduğu yeni mecralarda dijital iletişimin nabzını müşterilerimiz için tutmaya devam ediyoruz. Farklı disiplinlerden beslenen kreatif ekibimizle marka ve müşterilerimizin, global ve yerel iletişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye odaklandık.

Greenwich Medya sayesinde sizlerin de iletişimin 360 derecelik görüş açısını yakalayacağınızı ve markanıza yeni bir soluk katacağınızı vurgulamak isteriz.

GÖRSEL TASARIM

Grafik Tasarım, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, İlan Tasarımı, Afiş Tasarımı, Katalog / Broşür Tasarımı gibi tüm iletişim materyallerini kapsayan ve müşteri beklentileri doğrultusunda, hedef kitle üzerinde maksimum etkileşimi oluşturacak şekilde tasarımlar hazırlanır. Hayata geçirilen görsel tasarımlar, kurumsal bütünlüğü sağlayacak şekilde kurgulanır.

WEB TASARIM

Greenwich Medya Web tasarımı ve arama motoru optimizasyonu hizmetleri, her bir müşteriye özel olarak geliştirilen stratejik pazarlama planı dahilinde hazırlanır. Söz konusu plan, ürün ve hizmetlerin hem reel piyasa hem de internet ortamındaki talep ve rekabet düzeyine göre oluşturulur.

MARKA DANIŞMANLIĞI

Markanın fikri temellerinin atılıp, kurumsal kimliğe yönelik çalışmalar hazırlanması ile başlayan serüvende, marka kimliğinin tasarlanır. Çok sayıda faktörü göz önüne alarak konumlandırma stratejisinin belirlenir. Müşteri tabanının potansiyel talep ve beklentilerini anlamaya yönelik araştırmalar yapılır.

DİJİTAL REKLAM

İnternet reklam hizmetleri, kampanya stratejik bir pazarlama planı dahilinde gerçekleştirilip, müşterilere özel butik çözümler sunulur. İnternet reklamcılığı kapsamında tamamen ölçülebilir somut veriler üzerine planlanan kampanyaların sonuçları, düzenli olarak müşterilerle paylaşılır.

Ekibimiz